Çağrı Merkezi

90x90 Duşakabin

Duşakabin modelleri ve 90x90 duşakabin boyutları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evinizin banyosu hangi duşakabin modeline veya boyutuna göre uygun ise biz o standartlara göre üretimini gerçekleştiriyoruz. 90x90 duşakabin  boyutu tüm desenleri ve özellikleriyle her türlü eve her türlü banyoya uygun hale getirerek sizler için montajını da gerçekleştiriyoruz. Bu boyutların en önemli özellikleri diğer büyük boyutlarda ki gibi rahat olması ve bunun yanı sıra diğer teknik özelliklerini de barındırmasıdır. 

Teknik özellikleri, temperli, compact, desenli veya düz cam gibi kendi dilediğiniz görsel efekte sahip olabilir evinizin banyosunu kendi dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. 90x90 duşakabin modelleri aynı zamanda kısa sürede imal edebileceği gibi yine en kısa sürede de evinize montajı gerçekleştirilecektir. Ayrıca 90x90 duşakabin fiyatları uygun nitelikte olup bütçe ile alakalı arayarak danışabilirsiniz.

90x90 duşakabin sizler için en uygun model ise yapmanız gereken iletişim menüsünden, e mail veya telefonumuza ulaşabilir, dilerseniz elektronik form üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Scroll to top