Çağrı Merkezi

Evinizin banyosunu en şık ve modern hale getirebilmek için en doğru duşakabin modelini biz sizin için tasarlıyoruz Yaptığımız tasarımlardan hangisini beğenirseniz beğenin aynı gün içerisinde evinize yönlendirdiğimiz alanında uzmanlaşmış olan duşakabin personellerimiz montajını yapmak ve kurulumu gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.  Evinize alacağınız her türlü küvet, jakuzi, compact duşakabin, duşakabin teknesi, temperli duşakabin ve ayrı ayrı boyutlandırılmış ürünler, 80x80 duşakabin, 90x90 duşakabin ve diğer büyük boyut modellerin hepsinin imalatını kendi firmamız bünyesinde yapmaktayız.

Kabin alırken dikkat edilmesi gereken hususlar;


Banyonuza duşakabinm almaya kara verdiğinizde banyonuzdan akan suyun kireçli veya kireçsiz olduğunu belirlemelisiniz. Akan suyun şekline göre kendinize kabin türü seçmeniz gereklidir.

Şöyle k;

Suyunuz kireçli akıyor ise tercih etmeniz gereken duşakabin türü krom olmalıdır. Aksi halde kirecin etkisiyle boyalı duşakabin seçtiğinizde ilk iki yıl içerisinde boyası kabarmaya başlayacak ve kötü bir görünüm oluşacaktır. Türkiye de üretilen duşakabinler de alminyum kullanıldığında paslanma gibi kötü durumlarla da karşılaşmamak oldukça sevindirici bir durumdur.

Scroll to top